Forum sojuszu [UFoS] United Federation of Systems

Forum sojuszu [UFoS] United Federation of Systems

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-06-20 12:45:00

shao

Pomocnik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 18

sugestie (shao)

A wiec od poczatku:
-zmiana rang, niech beda tylko 3 rangi, Nowy- przez pierwszy dzien/dwa dni, Rebeliant- zwykly gracz, Radny- ludzie z rady (z tym ze zalozyciel by mial taka sama nazwe rangi, lecz dodatkowo by mogl usunac sojusz, przekazac go komus itp)
-zwiekszyc maxymalna liczbe graczy w sojuszu do 20
-powywalac nie aktywnych graczy z sojuszu
-pozapraszac do 10 graczy z 200-1000 pkt
-calkowicie zmienic strone wewn i zewn sojuszu
-agresorzy i farmy powinni byc wpsiani w wewn stronie, nie w zewn
-usunac tekst o zakazie opuszczania sojuszu (dyktatorstwo plax ?)
-nakaz aktywnego pisania na forum, kara byloby wydalenie z sojuszu (z wpsianiem na czarna liste- to trzeba by bylo jeszcze obgadac)
-pomoc mocniejszych graczy slabszym
-ograniczenie w przyjmowaniu graczy w stostunku do galaktyk (powiedzmy ze bysmy przyjmowali od 5 do 7 galaktyki)
-zrobienie regulaminu
-aktywniejsze dzialania rady
-usuniecie strony sojuszu forum wystarczy)
-nie podpisywanie sojuszu (na takim poziomie i tak one maja sie nijak wzgl pomocy
-ustanowienie szpiega- gracza z najwyzszym poziomem technologii szpiegowskiej w soju
-niech w radzie beda: zalozyciel, ktos odpowiedzialny z strone wewn. i zewn. sojuszu, ktos odpowiedzialny za rekrutacje i pakty (dyplomata) oraz od floty (wszyscy z ta sama ranga "radny" lecz na stronie zewn by pisalo kto jest kim

poki co tyle, i czekac do 28 to glupi pomysl, przez ten czas juz mozna by bylo wykonac polowe, jak nie wiecej pomyslow
jak przypomne sobie cos to dopisze
shao

Offline

 

#2 2009-06-20 13:16:38

BIPTOA

Znawca

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 37

Re: sugestie (shao)

Gdzie czekać, do 28 to  macie się wyrobić aby napisać.
Kilka punktów sam już wcześniej zrobiłem, Tj. usunąłem tekst o nie opuszczaniu sojuszu, zmiana na to iż każdy przypadek będzie rozpatrywany. Graczy będziemy wywalać po tygodniu nieobecności bez wcześniejszego poinformowania. Ponieważ każdy moze przez dwa dni nie mieć dostępu do neta, ja sam często przez trzy dni nie mam ani internetu ani telefonu bo coś jest robione  Limit nie wiem czy opłaca się go podnosić skoro nawet tych 15 członków nie mamy. Przypominam iż każdy może pisać wiadomość informująca o naszym sojuszu, więc zachęcam do tego. Prawdopodobnie do wieczora możemy mieć kilku dobrych członów (choć na razie nic pewnego). Regulamin będzie prawdopodobnie do jutra tylko muszę ustalić to z radą .
A jakby twoim zdaniem  zmienić stronę wewnętrzną i zewnętrzną? 
Na pozostałem punkty ja i reszta rady odpowiemy później


http://i237.photobucket.com/albums/ff222/sikorski21/Test2-1.jpg

Offline

 

#3 2009-06-20 15:13:55

shao

Pomocnik

Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 18

Re: sugestie (shao)

powiem tak, sam bym mogl zrobic te strony wewn i zewn ale czemu mi ma na tym zalezec, jestem zwyklym szarym graczem ktory podlega rozkazom rady, jasne ze moge nawet sam zrobic i wewn i zewn, ale co mi to da ?

poza tym dawno nie gralem w ogame i nie jest chyba dziwne ze nie pamietma chyba zadnych komend w sojuszu, pamietam jak swego czasu, udalo mi sie wrzucic dzwiek do strony sojuszu (jak poszperasz na forum to pewnie znajdziesz moj temat, cos kolo 2005-2006r to chyba bylo

/edit
przy okazji, wrzuc na forum logo ktore zrobilem, jest duzo lepsze od aktualnego

Ostatnio edytowany przez shao (2009-06-20 15:17:13)

Offline

 

#4 2009-06-20 16:56:32

BIPTOA

Znawca

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 37

Re: sugestie (shao)

A forum to już nie moja sprawa tylko Rinos, cóż mówię napisz co byś zmienił co Ci się nie podoba, anie tylko co mi na tym zależy jesteś szarym ..., i tak dalej każdy twój post wygląda tak nic nie zrobię bo nie jestem radnym. Radnym może zostaniesz jak juz lepiej się wszyscy poznamy.

Ostatnio edytowany przez BIPTOA (2009-06-20 16:58:32)


http://i237.photobucket.com/albums/ff222/sikorski21/Test2-1.jpg

Offline

 

#5 2009-07-06 23:45:49

tegez87

Uczeń

2111320
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 2

Re: sugestie (shao)

Szczerze mowiac nie podoba mi sie wogole okreslenie "zwykly gracz" , " jestem szarym graczem". biorac z doswiadczenia z innego uni wydaje mi sie ze w sojuszu powinien porzadek w sensie potrzebny jest mowiac najprosciej prezydent i doradcy "wy tutaj piszecie radni". jestem tutaj nowy ale chcialbym cos wnies do sojuszu dlatego moze dam wam przyklad jak wygladala ta sprawa w moim poprzednim uni.
mianowicie:
1. w sojuszu byl dowodca< osoba posiadajaca wladze absolutna ale potrafiaca madrze korzystac z tego faktu>
2. 3 doradcow <1. taktyk 2. ekonomista 3. dyplomata> ktorzy pomagaja w trudnych wyborach dowodcy
3. 2 wyslannikow narodu do ktorych kazdy gracz moglby pisac o problemach nawet tych najlzejszej wagi by nie zawracac nimi glowy doradcom oraz dowodcy
4. narod.....

tak wygladal ustroj w moim pierwszym sojuszy i sprawdzal sie w stu procentach. przeanalizujcie to i napiszcie co o tym sadzicie. nie chce nikomu tego narzucac ale wydaje mi sie ze to bedzie dobre rozwiazanie tego problemu. oczywiscie wszystkie te funkcje powinny byc powierzone odpowiednim ludziom ktorzy naprawde maja zamiar wlozyc swoje serce w ten sojusz. bo inaczej dlugo nie pociagniemy rozrozniajac sojusznikow na tych szarakow i wladcow.

Offline

 

#6 2009-07-08 16:10:00

BIPTOA

Znawca

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 37

Re: sugestie (shao)

Teraz ustrój jest taki iż, wszyscy czterej mamy równe prawa, i rządzimy sojuszem, słuchając sugestii
innych graczy,.


http://i237.photobucket.com/albums/ff222/sikorski21/Test2-1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superskuter.pun.pl www.forumair.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl www.assassinsbc2.pun.pl www.square.pun.pl